Pokoje penzionu

Pokoj 4

pokoj-1

Pokoj 7

Pokoje

Pokoje Penzionu Fontána v Humpolci jsou komfortně a prakticky vybavené, aby plně vyhovovali vašim nárokům. Nabízíme ubytování od malých dvoulůžkových pokojů až po prostorné čtyřlůžkové pokoje, kde je možné se ubytovat ve větší skupince lidí. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu zdarma v celém objektu penzionu a televize na každém z našich pokojů. Pokoje penzionu jsou vybavené samostatnými koupelnami s toaletou.
Po domluvě je možné také pronajmutí celého penzionu.

 


Dvoulůžkové pokoje penzionu

Dvoulůžkové pokoje našeho penzionu v Humpolci Vám nabízí ubytování s útulnou atmosférou. Pokoje jsou přes svoji menší rozlohu plně vybavené a zařízené tak, aby nabízely vše, co naši zákazníci potřebují. Pokoje nabízí samostatné jednolůžkové pokoje, šatní skříň, psací stůl a vlastní sociální zařízení.

Dvoulůžkové pokoje

 


Třílůžkové pokoje penzionu

Třílůžkové pokoje Penzionu Fontána nabízí krásné prostředí, ve kterém se budete cítit vždy příjemně. Spolu s nabízenými službami vám naše ubytování zaručuje veškeré pohodlí. Naše třílůžkové pokoje jsou vybaveny dvoulůžky a jedním samostatným lůžkem, takže jsou vhodné zejména pro páry.

Třílůžkové pokoje

 


Čtyřlůžkové pokoje penzionu

Čtyřlůžkové pokoje ocení naši zákazníci zejména pro jejich prostornost a možnost ubytování většího počtu lidí. V pokojích nabízíme také možnost přistýlky. V pokojích samozřejmě nechybí šatní skříně nebo psací stůl.

Čtyřlůžkové pokoje