Sportovní aktivity

Ubytování Humpolec

Fitness

V Humpolci naleznete dvě fitcentra, která vedle posilovny nabízí také různé druhy skupinového cvičení nebo individuálních lekci.


Tenisová hala

Pro tenisové nadšence nabízí město Humpolec vyžití na venkovních tenisových kurtech a v nově vybudované tenisové hale.


Vyjížďky na koních

Nejen děti budou nadšené z návštěvy Školního statku v Humpolci a vyjížďky ať už v s sedle, či v kočáře. Můžete navštívit areál a prohlédnout si zde kromě hospodářských zvířat a koní také ne úplně obvyklá zvířata v těchto krajích. V ohradě se pasou peruánské lamy krotké společně s mongolskými ovcemi a v další ohradě pobíhají černé kamerunské kozičky. Uprostřed areálu školního statku můžete obdivovat voliéru s pávy. Celý areál je volně přístupný veřejnosti a otevřený po celý den, v pracovní dny i o víkendech. Přístup do areálu je zdarma. Projížďky na koni i kočárem je nutno předem rezervovat.


Paintball

Pro adrenalinové nadšence zajistí penzion Fontána oblíbenou hru Paintball. Okolní členitý terén je ostatně pro tenhle způsob „boje“ jako stvořený. Hra plná adrenalinu je skvělým způsobem pro odreagování a utužení týmové spolupráce.


Půjčovna čtyřkolek

Další možností jak oživit soukromou, či firemní akci je zapůjčení čtyřkolek. Okolní terén je pro ně ideální, jezdí se v každém ročním období a snadno se s nimi dostanete i do málo přístupných míst. Dobrodružná výprava vašeho týmu může začít. Nutno předem rezervovat.


Běžecké trasy pro lyžaře

Kolem Humpolce bývají v zimě udržovány čtyři trasy pro běžkaře v délce 11-44 km. Jejich přehled naleznete zde.